Soru: Top Eleven Sezon Sonu Ne Oluyor?

Top Eleven sezon öncesi dönem kaç gün?

Her Lig, 14 takımdan oluşur ve bu takımlar, 28 gün boyunca rekabet ederler. Sezonun her günü Lig maçı oynanır yalnız ilk 2 gün oynanan maçlar sezon öncesi maçlar olarak kabul edilir.

Top Eleven oyuncu satma nasıl yapılır?

Oyuncu seçtiğiniz zaman, oyuncunun ait olduğu kulübü ve oyuncunun istatistiklerinin detaylı bir kaydını göreceksiniz. Sonra “teklif ver” seçeneğini tıklayıp istediğiniz oyuncu için para ve token teklif etmelisiniz. Bundan sonra oyuncunun sahibine teklifinizi değerlendirmesi için 24 saat süre verilir.

Top Eleven özel yetenek ne işe yarar?

Özel yetenekler oyunucların uzmanlaşmalarını temsil ediyor. Özel yetenekler sadece özel şartlarda etkilenebilir. Özel durumlarda yeteneklerini oyuncularına ekleyerek takımını daha hızlı geliştirebilirsiniz.

Top Eleven federasyon nedir?

Top Eleven ‘ın yaratıcısı Nordeus, bugün itibarıyla futbol menajerlik oyunlarında bir ilk olan ‘ Federasyon ‘ özelliğini getirdi. Yeni eklenen özellik sayesinde oyuncular, kendi federasyonlarını kurup bu federasyonlara arkadaşlarını davet edebiliyor.

Top Eleven kaç kişi oynuyor?

100 milyon kişi ” Top Eleven ” oynuyor – TEKNOLOJİ Haberleri.

Token nasıl kazanılır?

En basit token kazanma yöntemi TV hakları sözleşmesidir. Oyuna ilk başladığında, ilk iki TV hakları sözleşmesine erişimin olacak: biri her gün hediye token verirken diğeri de hem her gün oyuna girdiğinde hem de 4 gün üst üste oyuna girince hediye tokenlar verir!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *