Soru: Agario Nasıl Top Atılır?

Agario tuşları nelerdir?

Oyunda aktif olarak kullanılabilen sadece iki tuş var: boşluk ve w. Boşluk tuşu sayesinde belli bir büyüklüğe eriştikten sonra bölünebilirken, w tuşu ile hücrenizden bir miktar parçayı dışarı atabiliyorsunuz. Boşluğa her bastığınızda hücreniz, hücre sayısı kadar ikiye bölünebilmekte.

Agar Io nasil girilir?

Agario oyununu oynamak için öncelikle agar. io adresine girmek gerekir. Bir nick belirledikten sonra oyun başlamaktadır. Bireysel mi yoksa takım olarak mı oynayacağınızı da seçmeniz gerekmektedir. Eğer bireysel olarak oynamayı tercih ederseniz oyunda tek başına ilerliyorsunuz.

Agar Io kapandı mı?

Brezilyalı Matheus Valadares tarafından geliştirilen Agar. io, 28 Nisan 2015 tarihinde 4chan’de duyuruldu. JavaScript ve C++ ile yazılan oyun birkaç günde geliştirilmiştir. Ancak, Greenlight programı 2017’de kapatıldı ve duyurulan oyun piyasaya sürülemedi.

Agarz oyunu nasıl oynanır?

Nasıl Oynanır

  1. Mouse ile hareket edin.
  2. Besinler ve sizden küçük olanlar ile beslenin.
  3. Sizden büyük olanlardan kaçın.
  4. SPACE tuşu ile bölünün.
  5. W tuşu ile bir yem atın.
  6. E tuşuna basılı tutarak sürekli yem atın.
  7. Yeşil kasmayı öğrenin:)
  8. Skor 1000’i geçtiği zaman GOLD kazanmaya başlarsınız.

Agario da yem atma hangi tuşla yapilir?

Bölünme küçük rakiplerinize göre size avantaj sağlayacaktır. Peşinden koştuğunuz rakibinizi yakalayamıyorsanız “W” tuşu ile ona parçanızı göndererek yiyebilirsiniz.

Agar Io kaç yılında çıktı?

AgarZ – çok oyunculu tarayıcı oyunu.

AgarZ Bonus Gold ne işe yarar?

Bonus Gold ‘unuzla taksitli alışverişin keyfini yaşarken, alışverişlerinizden bol bol Bonus kazanır, kazandığınız bonuslarla Bonus Program Ortakları’nda bedava alışveriş yapabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *