Okuyucular soruyor: Top Coat Ne Işe Yarar?

Golden Rose Quick Dry Top Coat ne işe yarar?

Golden Rose > TIRNAK > OJE KURUTUCU > Quick Dry Top Coat. 60 sn. içerisinde kuruma özelliğine sahip bu top coat ojenin parlak ve uzun süre dayanıklı olmasını sağlar. İçeriğindeki UV filtreler sararma ve renk solmasına karşı ojeyi korumaktadır. Oje uygulandıktan 1-2 dk. sonra Quick Dry Top Coat uygulanmalıdır.

Top Coat nereye sürülür?

-Tırnağa sürülen ojenin üzerine uygulanır. -Her renk ojede ve her tırnak boyunda kullanıma uygundur. -Yapısı nedeni ile sürülen ojenin kalıcığını arttırır. -Ojenin daha çabuk kurumasına olanak verir.

Protez tırnakta Primer ne işe yarar?

Cevap: Primer Nedir? Jel Öncesi Doğal Tırnak Kısmına Çok az Sürülür yağı alarak Jelin Daha iyi yapışmasını Sağlar ve Jelin Çabuk Bozulmasını Önler.

Top Coat ne demek oje?

Gel Look Top Coat: Özel yapısı sayesinde ojenin üzerine uygulandığında olağanüstü parlak ve dolgun bir görünüm kazandırır. Matte Top Coat: Normal oje üzerine uygulandığında ojeyi matlaştırma özelliğine sahiptir.

Revlon Top Coat nedir?

Tırnaklarınızın daha bakımlı ve hoş görünmesi için sürdüğünüz ojenin kolay kurumasını sağlayan Revlon Quick Dry Top Coat Oje Kurutucu, 30 saniye gibi kısa sürede kuruma vaat eder. Tırnağın üst katmanının rengini koruyarak kurutan ürün, parlaklığı uzun süre muhafaza eder.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Hangi Peygamberin Kafasını Kesip Top Oynamışlar?

Golden Rose Quick Dry Top Coat nasil kullanilir?

Ürün Bilgileri

  1. Ojenin parlak ve uzun süre dayanıklı olmasını sağlayan bu top coat 60 saniye içerisinde kuruma özelliğine sahiptir.
  2. içeriğindeki uv filtreler sararma ve renk solmasına karşı ojeyi korumaktadır.
  3. oje uygulandıktan 1-2 dakika sonra quick dry top coat uygulanmalıdır.

Oje Koruyucu ne işe yarar?

Ojenin rengini yenileyerek, tırnakta daha uzun süre kalmasını sağlar. Ojenin üzerine tek kat olarak sürülür.

Farmasi Top Coat Matte ne işe yarar?

Son bir dokunuşla favori ojeni matlaştır! Hızlı kuruyan son kat mat tırnak cilası, hızlıca kurur, ojenin renginin uzun süre kalıcı olmasını sağlar.

Normal ojenin üzerine Top Coat sürülür mü?

İki tip top coat vardır ve top coat, base coatın aksine ojenin altına değil üstüne uygulanır. Base coat tırnağınızı korurken top coat da ojenizin kalıcılığını ve yapısını korumasına yardımcı olur.

UV oje Kurutucu kaç watt olmalı?

54w yüksek güç, çabuk kurur, aynı zamanda tüm tırnak jellerini de kurutur.

Soak Off Coat nedir?

Gel kadar dayanıklı ve tırnak cilası kadar uygulaması basit bir üründür. 2 haftadan en az 6 haftaya kadar mükemmel görünümlü tırnaklar sunar. Dökülme, kalkma ve aşınma olmaksızın son derece kolay uygulanır bir üründür. UV ışık (4*9 watt) altında uygulama zamanı 2 dakikadır.

Kalıcı Ojede Primer ne işe yarar?

Oje ve Tırnak Koruyucu Alt tabaka olarak geçiyor. Ojenin Dayanıklığının arttırıyor Oje Sürmeden önce uyguladığınız için oje sürerken size güzel ve kaygan bir zemin oluşturuyor.

Jel tırnak zararli mi?

Jel tırnağa hiç bir kimyasal maddenin zararı olmayacağı gibi, jel tırnak kullanırken üzerine istediğiniz renkte ojeyi defalarca sürüp silebilirsiniz bunun kesinlikle yaptırdığınız jel tırnağa bir zararı olmaz.

You might be interested:  Top Mermisi Ne Demek?

Protez tırnak kullanışlı mı?

Protez tırnak; Bayanlar için çok kullanışlı bir tırnak türüdür. Takma tırnaklardan daha kullanışlı olan protez tırnak; her zaman kullanabileceğiniz ve oldukça estetik görünen bir tırnak çeşididir. Tamamen naturel bir görünümü olan protez tırnağa oje sürebilirsiniz. Hatta oje gerçek tırnaktakine göre daha kalıcı olur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *