Soru: Bacak Fondoteni Ne Işe Yarar?

Bacak Fondöteni nasıl sürülür?

Bebak Bacak ve Vücut Fondöteni

  1. 4 Farklı Renk Tonu.
  2. 75 ml. Ürün Kullanımı Kullanmadan önce şişeyi iyice çalkalayınız. Temiz ve kuru teninize yaklaşık 20 cm uzaklıktan direkt olarak uygulayınız. Eşit olarak dağıldığına emin olunuz. Giyinmeden önce en az 4 dakika iyice kurumasını bekleyiniz. Günlük kullanıma uygundur.

Bacak Fondoteni lekeleri kapatır mı?

Redist bacak fondöteni | açık ton – 125 mlbacaklarınızdaki istenmeyen çil, varis, koyu görünen kıl kökleri ve benzeri lekeleri kapatarak mükemmel görünüm sağlar.Içeriğindeki besleyici aktiflerle leke, damar gibi kusurların görünümünü azaltmaya ve bacakları besleyerek nemlendirmeye yardımcı olur.Görsel olarak bacakların

Bacak Fondöteni bulaşır mı?

Kurumusanı bekledikten sonra kesinlikle bulaşma yapmıyor ve suyla da gayet kolay temizleniyor. 18 lira gibi bir fiyata almıştım. Fiyatına göre başarılı bir ürün.

Bacak Fondöteni nedir?

Bacaktaki minik tüyleri, damarları, lekeleri, morlukları, yara bereyi ve çilleri bir harekette kapatmanız mümkün. Bacak fondötenleri bronzlaşmak için değil kendi cildinizi en pürüzsüz halde perdahlamak içindir.

Bebak Bacak Fondöteni bulaşır mı?

Cilt tarafından kolayca emilen yapısı, akma bulaşma yapmayan formülü ile Bebak Bacak Fondöteni cilt tonunuza uygun farklı renk seçenekleri sunuyor. Tüm cilt tiplerine uygundur.

Bacağa neden sprey sıkılır?

Bacak bölgesinde bulunan istenmeyen kötü duran leke ve kusurları kapatmada oldukça hızlı işlev sağlamaktadır. Akışkan bir yapıya sahip olan sprey ile cilde sürülen ıslak doku cilt tarafından kolaylıkla emilmesini sağlamaktadır. Ciltte herhangi bir sorun yaratmadan istenilen bacaklara kavuşmayı sağlamaktadır.

You might be interested:  Soru: Bacak Ödemi Nasıl Geçer?

Dermacol dövme kapatıyor mu?

Maalesef çok açık renk dövmeyi kapatmıyor.

Airbrush legs nedir?

Uygulaması kolay ve pratik. Birkaç dakikada kuruyan formül ile bacaklarda olağanüstü bir makyaj. Pürüzsüz, yumuşak ve seksi bacaklar. * Bacaklarınızdaki istenmeyen çil, varis, koyu görünen kıl kökleri ve benzeri lekeleri kapatarak mükemmel görünüm sağlar.

Normal fondöten bacağa sürülür mü?

Fondöten İle Kusursuz Bacaklara Sahip Olabilirsiniz, Bacak Fondöteni Kullanın, Bacaklarınıza Aydınlatıcı Uygulayın, Işıltılı Pudra Kullanın. Aslında televizyonlarda ya da fotoğraflarda gördüğünüz bacaklar hiç de sandığınız gibi doğal değil.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *