Bacak Boyum Kısa Nasıl Giyinmeliyim?

Bacak boyu kısa erkekler nasıl giyinmeli?

Kısa Boylu Erkekler Nasıl Giyinmeli?

 1. Kısa Boylu Erkekler Nasıl Giyinmeli?
 2. Dik Çizgili Kıyafetler Tercih Edin!
 3. Uzun ve Bol Giyinmeyin!
 4. Koyu Renkli Kıyafetleri Tercih Edin!
 5. Tek Renk Kıyafetler Giyin!
 6. Kemer Kullanmayın!
 7. İnce Kravat Kullanın!
 8. Pantolon Paçalarınıza Dikkat Edin!

Bacak boyu kısa olanlar nasıl bot giymeli?

Bacaklarınız kalın ve kısa ise asla diz üstü çizmeleri tercih etmeyin. Sizin tercihiniz kısa botlar olmalıdır. Yani diz ile bilek arasında kalacak olan çizmeler. Bir diğer tavsiyem ise, çizmeniz ve giydiğiniz taytın yada jeanın aynı renk olması.

Bacak boyu kısa olanlar hangi pantolon giymeli?

İspanyol paça pantolonlar giydiğinizde, bacak boyunuz yine ince ve uzun olacaktır. Koyu renkli pantolonlar ve ayak bileklerinize kadar uzanan dar jeanler tercih edebilirsiniz. Yüksel bel pantolon üzerine giyeceğiniz kıyafetleri kısa tişörtlerle tamamlayabilirsiniz.

Boyu kısa olanlar nasıl pantolon giymeli?

Kısa pantolonlar sanılanın aksine uzun göstermek bir yana, sizi olduğunuzdan daha da kısa gösterecektir. Kısa ve bilek hizasında pantolonlar giymek yerine, bileğin altında biten pantolon tercih etmelisiniz. Bu tarz bir pantolon sizin için daha uygun olacak ve daha da uzun görüneceksiniz.

You might be interested:  Sık sorulan: Bacak Kilolarından Nasıl Kurtulurum?

Bacak boyu kısa olan erkekler nasıl giyinmeli?

Kısa Boylu Erkekler Nasıl Giyinmeli?

 1. Dik Çizgili Kıyafetler Tercih Edin!
 2. Uzun ve Bol Giyinmeyin!
 3. Koyu Renkli Kıyafetleri Tercih Edin!
 4. Tek Renk Kıyafetler Giyin!
 5. Kemer Kullanmayın!
 6. İnce Kravat Kullanın!
 7. Pantolon Paçalarınıza Dikkat Edin!
 8. Düşük Bel Pantolonlardan Uzak Durun!

1.70 boy erkek nasıl giyinmeli?

Bol Kalıplar ve Uzun Formlarda Kıyafetlerde Kullanılmamalı Bu nedenle ceket seçimlerinde düz ya da hakim yaka modeller, Jean ceketler, kısa triko ceket tasarımları tercih etmek kombinlerinizde daha uyumlu olacaktır. Üst olarak bomber ve deri ceketler kısa boylu erkeklerin tarzına çok önemli katkılar sağlar.

Bacak boyunu uzun göstermek için nasıl giyinmeli?

Yüksek belli pantolonlar bacaklarınızı çok daha uzun, belinizi ise ince gösterme konusunda birebir. Yüksek belli pantolonları özellikle koyu renklerde tercih ederek daha uzun bir bacak görünümü yaratabilirsiniz. Kalem etekler bacak boyunu uzun ve ince gösterir.

Boyu kısa olanlar nasıl ayakkabı giymeli?

Kısa görünümden uzaklaşmak için kullanılması gereken ayakkabılar topuklu ayakkabılardır. Bu seçim kilo oranınıza göre farklılık göstermektedir. Eğer ince ve narin bir vücuda sahipseniz ince topuklu ayakkabıları tercih edebilirsiniz. Topuk boyunu giyim kombininize uygun olarak seçebilirsiniz.

Ince bacaklılar nasıl bot giymeli?

İnce ve uzun bacaklı kadınlardansanız, daha yuvarlak ve küt burunlu bot ve çizmeler seçmelisiniz. Çünkü sivri burun ayakkabılar, ayakları olduğundan uzun gösterecek, bu durum da oraya hoş olmayan bir görüntü çıkaracaktır.

Basenli kadınlar hangi pantolon giymeli?

Geniş basenli kadınlar nasıl pantolon giymeli? Yüksek bel pantolonlar belinizin olduğundan daha ince gözükmesini sağlar bu yüzden yüksek bel pantolonlar ya da etekler tercih etmenizi öneririz. Ayrıca yüksek bel pantolonları boru paça olarak da tercih edebilirsiniz.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Bacak Agrisi Icin Ne Yapmali?

Uzun bacaklılar nasıl pantolon giymeli?

Düşük bel pantolon kullanın. Düşük bel kot pantolonlar hem mevsimlik hem vücudunuza uygun olacaktır. Ayakkabınızı etek ya da pantolonunuzdan farklı bir renkte seçin.

Kısa boylu kadınlar nasıl pantolon giymeli?

Kısa boylu kadınlar, özellikle yüksek bel kotları tercih etmelidir. Yüksek bel bandı vücudunuzu görsel olarak uzatır ve sizi daha büyük gösterir. Bunun arkasındaki sır 3/3 stil kuralı. Alt kısmın kıyafetin yaklaşık 2 / 3’ünü işgal etmesi gerektiğini, üst kısmının ise sadece 1 / 3’ünü oluşturması gerektiğini söylüyor.

Kısa boylu kadınlar uzun görünmek için nasıl giyinmeli?

Dizinizin üzerinde giyeceğiniz elbiselerle, bacaklarınız daha uzun görünecektir. Boyunuzun uzun görünmesini istiyorsanız, bol kıyafetler yerine vücudunuza oturan kıyafetleri tercih etmeye çalışın. Uzun görünmek için bol pantolonlar yerine boru paça ya da ispanyol paça pantolonlardan giymeye özen gösterin.

Kısa boyluların etek boyu nasıl olmalı?

Kısa boylular için etek seçimi Katı yapılı değil, yumuşak ve esnek kumaşlarla tasarlanmış koni etek modellerinin uzunluğunun da diz boyu ve biraz üzerinde olmasında fayda vardır. Fazla uzun ya da fazla kısa etekler sizi olduğunuzdan daha kısa boylu gösterme potansiyeline sahiptir.

Boyu kısa ve kilolu bayanlar nasıl giyinmeli?

Kilolu ve kısa bayanlar ise işlemesi az olan diz hizasında etekleri tercih etmeliler. Parlak olmayan, mad kumaşa sahip etekler yine bu bayanlar için öncelikli tercih sebebi olmalı. Kilolu bayanlar özellikle desenli eteklerden kaçınmalı ve düz modelleri tercih etmeliler.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *