FAQ: Deli Mi Ne Sahaya Atlama?

Delimi ne sahaya atlama?

Liverpool ile Chelsea arasında oynanan maçın 14. dakikasında sahaya atlayan taraftarın Deli Mi Ne? YouTube kanalının sahibi Ali Abdüsselam Yılmaz olduğu anlaşıldı. Liverpool ile Chelsea arasındaki dev mücadelenin 14. dakikasında sahaya taraftar girdi.

Deli mi ne ne zaman sahaya atladı?

Ağustos 2019’da Yılmaz, iki İngiliz kulüp Liverpool ve Chelsea arasında Vodafone Park’da oynanmış UEFA Süper Kupası Finali’nde sahaya atladı. Yılmaz ile kendisinin sahaya atlamasını videoya çeken 4 diğer kişi gözaltına alındı.

Deli mi ne stada atladı?

14 Ağustos 2019 tarihinde Beşiktaş Vodafone Park’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen ve İngiltere’nin Liverpool ile Chelsea takımlarını karşı karşıya getiren UEFA Süper Kupa mücadelesinde sahaya atlayarak bir anda Türkiye’nin gündemine oturan ” Deli mi ne?” adlı YouTube kanalının sahibi YouTuber Ali Abdüsselam Yılmaz’ın

Deli mi ne sahaya atlama cezası?

İstanbul’da, Vodafone Park’ta, 14 Ağustos 2019’da oynanan UEFA Süper Kupa final maçında sahaya atlayan YouTuber Ali Abdülselam Yılmaz ile beraberindeki beraberindeki 3 kişi hakkında açılan dava sonuçlandı. ‘ Deli mi ne?’

Sahaya atlamanın cezası nedir?

UEFA maçında sahaya giren sanığa 1 yıl 8 ay hapis cezası

Deli mi ne kaç yıl ceza aldı?

Süper Kupa finalinde sahaya atlayan YouTuber ” Deli Mi Ne?” 1 yıl 8 ay hapis cezası aldı İstanbul’da oynanan 2019 UEFA Süper Kupa karşılaşmasının 14. dakikasında tribünden atlayan ” Deli Mi Ne?” YouTube kanalının sahibi Faster Abdü olarak bilinen Ali Abdüsselam Yılmaz, 1 yıl 8 ay hapis cezasına çarptırıldı.

You might be interested:  Sık sorulan: Atlama Ipi Nerede Satılır?

UEFA Süper Kupa Finali deli mi ne?

Maçın yaklaşık 14’üncü dakikasında taraftarların bulunduğu bölümden sahaya atlayan, saha içinde koştuktan sonra Liverpool ceza sahasına giren, ancak kaleye gelemeden görevliler tarafından dışarı çıkarılan taraftarın ” Deli Mi Ne?” adlı YouTube kanalında videolar üreten Fester Abdü olduğu ortaya çıktı.

Deli mi ne kanalının sahibi?

” Deli Mi Ne” kanalının sahibi Ali Abdülselam Yılmaz, YouTube’da ve Twitch canlı yayın platformunda “Unlost” ismiyle tanınan Cantuğ Özsoy, YouTuber Emre Durmuş ve Furkan Yaman’a her kesimden tepki gelmişti.

Deli mi neye ne oldu?

Vodafone Park’ta 14 Ağustos 2019’da Liverpool ile Chelsea arasında oynanan UEFA Süper Kupa final maçında sahaya atlayan ‘ Deli mi ne?’ kanalıyla bilinen YouTuber Ali Abdülselam Yılmaz ve beraberindeki 3 kişi hakkında birer yıldan üçer yıla hapis cezası istemiyle dava açıldı.

Fester abdü Survivor’a katıldı mı?

Fester Abdü lakaplı Ali Abdülselam Yılmaz, 1993 yılında Adana’da dünyaya gelmiştir. Türkiye Kano Milli takımı lisanslı sporcusu olan ve bir dönem Survivor 2018 All Star yarışmasına katılan Fester Abdü, İstanbul Vodafone Arena’da oynanan Liverpool – Chelsea maçında sahaya atlamasıyla gündeme gelmişti.

Emre Durmuş sevgilisinden ayrıldı mı?

Ünlü Youtuber’lar Emre Durmuş ve Yağmur Arat birlikliklerine son verdikleri öğrenildi. Emre Durmuş ve Yağmur Arat, gezip gördükleri ülkeleri, yabancı ülkelerde yaşadıklarını sosyal medya hesaplarından takipçilerine paylaşıyor. Youtuber’lar Emre Durmuş ve Yağmur Arat birlikliklerine son verdikleri öğrenildi.

Emre Durmuş Kimdir?

1993 yılında dünyaya gelen Emre Durmuş, 2015’ten bu yana dünyayı geziyor ve bu gezilerde yaşadığı deneyimi Youtube hesabı üzerinden paylaşıyor. Hatay’da büyüyen Emre Durmuş, henüz lise yıllarında Türkiye’nin birçok şehrini otostopla gezmeye başladı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *